sponsoren

Op zondag 7 september was er het ouder-kindtoernooi.

De afgelopen jaren organiseerden we dit voor de zomervakantie, dit jaar net erna. En dat pakte goed uit: 11 koppels en stralend mooi weer.

Voor het eerst bij het ouder-kindtoernooi was er ook de mogelijkheid om te pickleballen. 6 koppels kozen vooraf voor tennis en 5 voor pickleball. Een mooie verdeling.
Het toernooi vond plaats in de ochtend. En met een toenemende wind, leek dat met name voor het pickleball goed uit te pakken. ’s Middags leek het namelijk nog harder te gaan waaien.

Bij de opening was al aangegeven dat plezier deze ochtend voorop stond en dat het voornamelijk om de kinderen draaide. Het werd een sportieve en gezellige ochtend.

Na afloop deelde Robert de uitslagen mee en was er voor iedere deelnemer een chocolademedaille die (in de meeste gevallen) door het kind bij de ouder werd omgehangen en andersom.